Kobiece piękno

Poznaj najlepsze wskazówki dotyczące zdrowych włosów. Dowiedz się jak odżywiać i chronić włosy, aby były piękne.

Lekarze zajmujący się odbudową włosów – lista najlepszych lekarzy zajmujących się odbudową włosów w Twojej okolicy

Lekarze zajmujący się odbudową włosów – lista najlepszych lekarzy zajmujących się odbudową włosów w Twojej okolicy

Niezależnie od tego, czy chcesz przywrócić swoim włosom dawną świetność, czy po prostu jesteś zainteresowany znalezieniem najlepszych lekarzy zajmujących się odbudową włosów w Twojej okolicy, ważne jest, abyś odrobił pracę domową i znalazł odpowiedniego lekarza dla siebie. Dzięki odpowiednim informacjom możesz mieć pewność, że Twój kolejny zabieg jest bezpieczny i zostanie wykonany prawidłowo.

Dr Anderson

Położony w Atlancie, Georgia, Anderson Center for Hair jest jednym z najstarszych i najbardziej renomowanych ośrodków przeszczepu włosów w kraju. Ta klinika zapewnia wysokiej jakości, state of the art operacji przeszczepu włosów do mężczyzn i kobiet cierpiących z powodu utraty włosów. Centrum przeszkoliło ponad 60 chirurgów w zakresie chirurgii robotycznej przeszczepu włosów.

Centrum otrzymało również nagrodę “Best Hair Restoration in Atlanta” cztery lata z rzędu. Centrum specjalizuje się w męskiej i żeńskiej utracie włosów i posiada bardzo doświadczonych techników i konsultantów. Oprócz wykonywania zabiegów chirurgicznych, Anderson Center for Hair oferuje również wiodące zabiegi niechirurgiczne z medycyny regeneracyjnej.

Anderson Center for Hair była pierwszą kliniką w Georgii oferującą zrobotyzowany system przeszczepu włosów ARTAS. System pobiera mieszki włosowe za pomocą małego dziurkacza i wydobywa je pojedynczo bez skalpela czy szwów.

Anderson jest jednym z najlepszych lekarzy zajmujących się odbudową włosów w kraju. Jego zaangażowanie w jakość i komfort pacjenta są na pierwszym miejscu podczas leczenia jego pacjentów. Poświęca czas, aby upewnić się, że każda procedura chirurgiczna jest tak bezbolesna, jak to tylko możliwe.

Jest również aktywny w edukacji lekarzy w społeczności. Prowadził wykłady edukacyjne dla Mercer University w Macon, GA i Hamilton Medical Center w Dalton, GA. Jest również członkiem American Hair Loss Association.

Dr Feinberg

Po wykonaniu ponad 5 000 przeszczepów włosów, dr Feinberg jest uważany za jednego z najlepszych lekarzy zajmujących się odbudową włosów w New Jersey. Jest również członkiem Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Odtwarzania Włosów. Jest założycielem Hair Transplant Center w Nowym Jorku i New Jersey.

Jest również członkiem International Academy of Cosmetic Surgery i American Academy of Dermatologic Surgery. Jest autorem wielu rozdziałów książkowych i artykułów recenzowanych. Jest również członkiem rady redakcyjnej czasopisma Hospital for Special Surgery.

Prowadzi również wykłady na temat elektrodiagnostyki i zaburzeń nerwów obwodowych. Pełnił funkcję lekarza zespołowego dla Seton Hall University i profesjonalnej drużyny piłkarskiej Jersey Dragons.

Jest autorem rozdziałów książek i współautorem wielu artykułów recenzowanych. Pełni również funkcję konsultanta dla Office of Professional Medical Conduct w New York State Department of Health. Brał udział w programach edukacyjnych w całych Stanach Zjednoczonych i za granicą.

Jest również certyfikowanym chirurgiem ogólnym. Jest związany z wieloma szpitalami najwyższej klasy. Przeprowadził tysiące zabiegów odtworzenia włosów i zyskał reputację dzięki swoim unikalnym protokołom i metodom. Zdobył uznanie na całym świecie.

Dr. Yazdan

Wśród najlepszych lekarzy zajmujących się uzupełnianiem włosów w Kalifornii, Amir Yazdan stał się jednym z najbardziej utytułowanych i poszukiwanych lekarzy. Jego reputacja w zakresie umiejętności i opieki została potwierdzona przez tysiące udanych przeszczepów włosów, które wykonał.

Jest aktywnym członkiem International Society of Hair Restoration Surgery (ISHRS), American Hair Loss Association (AHLA) oraz International Alliance of Hair Restoration Surgeons (IAHRS). Ma długą historię bycia jednym z najlepszych lekarzy zajmujących się odbudową włosów w Kalifornii.

Jest znany ze swojej drobiazgowej dbałości o szczegóły, co zaowocowało bardziej precyzyjnymi procedurami chirurgicznymi. Przez większość swojej kariery był na czele innowacji w dziedzinie transplantacji włosów.

Jest ekspertem w przeszczepach włosów metodą FUT i FUE, wykonał ponad 5 milionów przeszczepów metodą FUE. Jest również ekspertem w transplantacji brwi i włosów na twarzy. Stworzył również linię produktów do odbudowy włosów o nazwie GroMD.

Prowadzi również wykłady na całym świecie na temat odbudowy włosów. Jest założycielem Modena Hair Institute, który prowadzi trzy placówki w Kalifornii. Placówki te oferują szeroki zakres usług związanych z utratą włosów zarówno u mężczyzn jak i kobiet.

Dr Shapiro

Dr Ron Shapiro, pracujący w branży zajmującej się wypadaniem włosów od prawie 20 lat, jest jednym z najbardziej szanowanych na świecie lekarzy zajmujących się uzupełnianiem włosów. Jako prawdziwy pionier w tej dziedzinie, opracował unikalną technikę wycinania mieszków włosowych. Jest również znany z tworzenia wyjątkowo naturalnych linii włosów.

Dr Shapiro jest nie tylko liderem w dziedzinie przeszczepu mieszków włosowych, ale także w dziedzinie projektowania linii włosów. Specjalizuje się w chirurgicznym i niechirurgicznym leczeniu utraty włosów u mężczyzn i kobiet. Prowadził wykłady na temat projektowania i leczenia linii włosów na wielu krajowych i międzynarodowych konferencjach. Jest również asystentem instruktora klinicznego na Wydziale Dermatologii Uniwersytetu w Minnesocie.

Jest członkiem American Board of Hair Restoration Surgery oraz Diplomate of the International Society of Hair Restoration Surgery. Jest również członkiem International Alliance of Hair Restoration Surgeons.

Prowadzi wykłady na temat procedur chirurgicznych dotyczących utraty włosów na konferencjach krajowych i międzynarodowych. Jest autorem lub współautorem kilku podręczników medycznych dotyczących chirurgii utraty włosów. Był pierwszym lekarzem, który wykonał przeszczep jednostek mieszkowych na żywo i nadal przeprowadza pokazy chirurgiczne na żywo na wielu konferencjach krajowych i międzynarodowych.

Dr Dorin

Założona przez dwóch najbardziej prestiżowych chirurgów przeszczepu włosów w branży, True & Dorin Medical Group, położony w Manhattan’s midtown, jest jednym z najbardziej szanowanych praktyk przywracania włosów na świecie. Ich celem jest stworzenie rezultatów odbudowy włosów, które są zarówno naturalne, jak i trwałe.

Klinika słynie z dostarczania pacjentom zarówno chirurgicznych, jak i niechirurgicznych rozwiązań problemu utraty włosów. Praktyka oferuje techniki FUT i FUE, a także przeszczepy włosów z brwi, ciała i brody. Oferują również terapie PRP oraz zabiegi mikropigmentacji skóry głowy.

Oprócz szerokiej oferty chirurgicznej klinika oferuje również opcje niechirurgiczne, takie jak terapia osoczem bogatopłytkowym (PRP). Pacjenci, którzy cierpią z powodu poważnej utraty włosów, mogą wymagać kilku sesji, aby osiągnąć zadowalające wyniki.

Podczas zabiegów chirurgicznych towarzyszy mu personel, który dokłada wszelkich starań, aby pacjenci uzyskali jak najlepsze rezultaty. Jest wykwalifikowanym chirurgiem FUE i FUT i jest znany ze swojego wyrafinowanego osądu estetycznego.

Jako jeden z wiodących praktyków przeszczepu włosów w Nowym Jorku, rozwinął globalną reputację dla swoich procedur przeszczepu włosów jednostki mieszkowej. Został wyróżniony nagrodą Golden Follicle Award za osiągnięcia kliniczne w dziedzinie chirurgii odtwórczej włosów.

Nova Medical Klinika Transplantacji Włosów

Założona przez znanego lekarza Michael Gartnera, Nova Medical Klinika Transplantacji Włosów jest wiodącą kliniką w branży uzupełniania włosów. Oferuje ona różnorodne procedury uzupełniania włosów dla mężczyzn i kobiet. Znajduje się w New Jersey, ta klinika jest znana z indywidualnych zabiegów.

Nova Medical Hair Transplant Clinic oferuje szeroką gamę zabiegów, takich jak zabiegi a-la-carte, uzupełnianie włosów na twarzy i implanty włosów. Oferują również zabiegi małoinwazyjne, takie jak ekstrakcja jednostek mieszkowych (FUE), a także zabiegi bez blizn.

Klinika oferuje również terapię PRP i operacje obniżania linii włosów. Ich zespół jest niesamowicie skoncentrowany na pacjencie i jest znany z wysoko wykwalifikowanego personelu i indywidualnego podejścia.

Klinika oferuje szereg zabiegów chirurgicznych mających na celu przywrócenie włosów u mężczyzn i kobiet. Specjalizują się w procedurach FUT i FUE, a ich zespół wykorzystuje najnowocześniejszy sprzęt i techniki, aby zapewnić pacjentom wysokiej jakości zabiegi przywracania włosów.

Klinika oferuje również szereg zabiegów regeneracyjnych, takich jak terapia PRP i laseroterapia, a także operacje obniżania linii włosów. Zespół w Hair Transplant Clinic Toronto dokłada wszelkich starań, aby zapewnić swoim pacjentom najbardziej zaawansowane dostępne zabiegi.

Klinika jest również znana z doskonałej obsługi klienta. Pacjenci są zadowoleni z informacyjnego, skoncentrowanego na pacjencie procesu.

WISE Institute for Hair Restoration

Bez względu na to, czy cierpisz na wypadanie włosów u mężczyzn czy u kobiet, w Wise Institute for Hair Restoration możesz znaleźć leczenie, które będzie dla Ciebie odpowiednie. Ta placówka w New Jersey oferuje najnowsze metody odwracania utraty włosów, a także naturalne przeszczepy włosów i zabiegi. Oferują również Follicular Unit Extraction (FUE), metodę odbudowy włosów, która polega na pobraniu mieszków włosowych z tyłu głowy. Procedura, która jest również nazywana NeoGraft, ma na celu zapewnienie naturalnego wyglądu, z minimalnym czasem przestoju.

Wise Institute for Hair Restoration oferuje również Follicular Unit Transplantation (FUT), która polega na przeszczepieniu mieszków włosowych z jednego obszaru ciała do innego. Jako doświadczony chirurg zajmujący się odbudową włosów, dr Wise jest znany ze swojej wiedzy w tej dziedzinie i pracy w rejonie Trójmiasta. Jest on również wiodącym chirurgiem plastycznym w New Jersey, który wykonał tysiące zabiegów na twarz. On również został przedstawiony w magazynie NewBeauty.

Jako podwójnie certyfikowany lekarz, Dr Wise przeszedł lata prestiżowych szkoleń na Uniwersytecie Pensylwanii, Cornell i Yale. Jest również asystentem profesora klinicznego w New York University School of Medicine.

Podobne tematy